Zespół - ŚDS

Menu główne:

Zespół

W skład zespołu terapeutycznego wchodzą gruntownie przygotowani psycholodzy i pedagodzy.

Aleksandra Głowacka
Psycholog, psychoterapeutka, ukończyła czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
W ŚDS prowadzi psychoterapię indywidualną, trening grupowy, umiejętności społecznych oraz zajęcia rozwijające zainteresowania uczestników.

Daniel Lipka
Psycholog, psychoterapeuta. W trakcie 4,5-letniego szkolenia z psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim. W ŚDS dla osób chorujących psychicznie pracuje od 2009 r. Poza pracą w Domu Środowiskowym pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego w Warszawie.
Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupę terapeutyczną oraz trening umiejętności społecznych.

Katarzyna Pędzich-Kurowska
Psycholog, psychoterapeutka, mediator rodzinny, trener warsztatu. Ukończyła 4-letnie szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów. Od 2009r. pracuje w ŚDS dla osób chorujących psychicznie. Poza ŚDS pracuje jako psycholog w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej PCPR oraz prowadzi prywatną praktykę Pracownia MOMENTY.
Prowadzi psychoterapię indywidualną i zajęcia grupowe.

Iwona Płochocka
Psycholog o specjalizacji klinicznej, pedagog o specjalizacji pedagogika opiekuńczo - wychowawcza i resocjalizacyjno – sądowa. W trakcie 4 - letniego szkolenia z psychoterapii poznawczo – behawioralnej. Poza pracą w ŚDS pracuje jako psycholog na rzecz Stowarzyszenia „Pomost” i firmy „Vital” świadcząc specjalistyczne usługi opiekuńcze dla pacjentów psychiatrycznych.
W Środowiskowym Domu Samopomocy prowadzi psychoterapię indywidualną i zajęcia grupowe - trening rozwoju osobistego, trening metapoznawczy, zajęcia plastyczne i zajęcia pt. „prasówka”.

Aldona Żebrowska
Pedagog specjalny, kierunek: resocjalizacja; terapeutka środowiskowa pracująca od 2003r. na rzecz osób chorujących psychicznie w ŚDS. Ukończone szkolenia: Studium Profilaktyki Uzależnień I° i Studium Metod Psychokorekcyjnych II° oraz roczny kurs Trenera Warsztatu (I°). W trakcie 4 – letniego podyplomowego szkolenia z psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Poza pracą w ŚDS pracuje jako Kurator Sądowy.
Prowadzi psychoterapie indywidualną, trening umiejętności społecznych, trening metapoznawczy.

Kadra placówki pracuje pod stałym nadzorem merytorycznym superwizora.